Kharkiv Palace Hotel
*****
2, Nezalezhnosti Avenue, Kharkiv, Ukraine, 61058
Online rezervace. Ceny od EUR58.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od EUR58
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Kharkiv Palace Hotel is a splendid 5-star property with an excellent location in the heart of Kharkiv. The metro station on Freedom Square is but a few minutes’ walk away, allowing guests to make their way around the city with ease. Its central train station is also close by for those who wish to explore farther afield.

The guestrooms are spacious, well-appointed and tastefully furnished with contemporary furniture and modern fabrics. In-room amenities include air-con, flat-screen TVs, spa baths, tea/coffee making facilities and free WiFi.

There is also a fitness centre, sauna, pool, spa centre and salon available for guest use, along with two restaurants and a spectacular rooftop bar offering panoramic views of the surround city.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Kharkiv Palace Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...The hotel is absolutely fantastic and well maintained...
Celkové hodnocení: 9.9
(z 10) Na základě 5 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště
    • Kharkiv, Ukraine (HRK-Kharkiv Intl.) - 6.33 mi
    • Belgorod, Russia (EGO-Belgorod Intl.) - 46.44 mi
    Muzea
    • Kharkiv Historical Museum - 0.99 mi